Usługi

Reklama Facebook

Reklama Facebook

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy nie tylko w Polsce ale także na świecie. Korzysta z niego mnóstwo użytkowników. Dzięki niemu można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców bez wychodzenia z domu.
Wiele sklepów między innymi odzieżowych zaczynało od strony na Facebook’u a obecnie mają swoje sklepy internetowe a także stacjonarne. Blogerzy, którzy udostępniali swoje wpisy za pomocą fanpage obecnie zarabiają tylko i wyłącznie za jego pomocą. Jeśli jednak prowadzenie fanpage wydaje się zbyt trudne, a często niestety to się zdarza to warto skorzystać z pomocy profesjonalistów takich jak (prosze wpisac swoje dane, nie są podane w zleceniu) Takie firmy w pełni profesjonalnie prowadzą strony a także reklamy. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja, dla osób którym zależy na świetnym marketingu.

Reklama Google Ads (AdWords)

Reklama Google Ads (AdWords)

Google AdWords to system, którzy promuje naszą witrynę w sieci, spotykamy je codziennie używając wyszukiwarki Google, są to linki sponsorowane, które wyświetlają się na stronach. Jest to także reklama na Youtube, do którego docierają miliony odbiorców każdego roku. Dzięki temu możemy dotrzeć do wybranego grona odbiorców w dość szybki sposób. AdWords działa na takiej zasadzie, że przyciąga użytkowników na naszą stronę internetową, dzięki czemu zwiększa szansę na rosnącą bazę klientów. Nie ma minimalnej kwoty, jaką możemy przeznaczyć na kampanię, ważny jest cel. Jeśli działalność prowadzona jest za pomocą Youtube to dzięki reklamie zwiększają się szansy na oglądalność oraz subskrypcję. 

Strony www

Strony www

W obecnym świecie strona Internetowa to obowiązek każdej firmy. Musi być ona przyjazna dla czytelnika, o nowoczesnym wyglądzie, zadbana i spełniająca aktualne trendy – jak choćby dostępność na urządzenia mobilne. Znając aktualne wymagania rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługę stworzenia strony internetowej. Zbudowane przez nas strony są czytelne, nowoczesne i wyglądem nawiązujące do branży w której Państwo prowadzą działalność.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Oprócz klasycznej strony www przedstawiającej wyłącznie Państwa przedsiębiorstwo, oferujemy także stworzenie kompleksowego sklepu internetowego do późniejszej łatwej samoobsługi. Sklep będzie wyposażony we wszystkie niezbędne elementy i maksymalnie zautomatyzowany, by korzystanie nie sprawiało problemów, a całość obsługi była intuicyjna. W ofercie posiadamy integracje z Allegro, Ceneo czy innymi popularnymi stronami.