Pracujesz w Bełchatowie? Stworzymy dla Ciebie witrynę

Pracujesz w Bełchatowie? Stworzymy dla Ciebie witrynę

“Nie ma Cię w internecie, nie istniejesz” – w dzisiejszych czasach, wręcz wymuszana jest na nas potrzeba działania wirtualnie. Jest to konieczność zarówno dla dużych firm jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw działających w mniejszych miastach takich jak Bełchatów. Internet działa praktycznie wszędzie, a i Klient jest wygodniejszy. W związku z tym, z reguły nawet niewielki zakład fryzjerski, kominiarz czy hydraulik są najpierw poszukiwani w internecie. Posiadanie strony z pewnością wpłynie na większą rozpoznawalność Państwa firmy.

Kilka słów o naszym zespole

Programista i przedsiębiorca Adrian, webmaster Rafał, grafik Agnieszka i projektantka stron www Ela – oto nasz zgrany zespół realizujący Państwa zamówienia. Połączyliśmy doświadczenie i młodość, dzięki czemu działamy skutecznie i według aktualnie obowiązujących trendów. Dość z przestarzałą stroną czy nudnymi grafikami. Dość z opóźnieniami. Pracując nad każdym zamówieniami dbamy o najwyższą jakość usług i nienaganną relację z klientem w trakcie całej współpracy. Od lat zajmujemy się wizerunkiem i rozpowszechnianiem firm w internecie. Stanowimy zgrany zespół. Nasze wieloletnie doświadczenie, ogromny zakres wiedzy i kompetencji w połączeniu z zawodową pasją owocuje realizacją nawet najbardziej wymagających projektów i pełnym sukcesem.

Co wyróżnia nas od konkurencji w Bełchatowie?

Widoczność firmy w sieci czy mediach społecznościowych to współczesny wyznacznik obecności na rynku. Tworząc wizerunek firm w Internecie, zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta i sprawnej realizacji założonych celów. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala realizować najbardziej wymagające projekty, a wysoka skuteczność i pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów, są dla nas wyznacznikiem dalszego rozwoju i oferowania jeszcze lepszych usług. Bełchatowski przedsiębiorco, sprawdź czym się wyróżniamy.

FACHOWOŚĆ

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, nabyte podczas pracy w dużych firmach i korporacjach, projektując oraz tworząc strony internetowe.

KORZYSTNA CENA

Jedna z najniższych cen na rynku za indywidualny projekt graficzny!

POMOC

Zapewniona pełna pomoc techniczną 7 dni w tygodniu.

WYGODA

Intuicyjny w obsłudze panel do administracji stroną www

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona treści – tworząc stronę, dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych – kopie zapasowe

STABILNY HOSTING WWW

Mamy własne, bezpieczne serwery.

MOBILNOŚĆ

Dostępność strony www na wszystkich urządzeniach (na komputerze, laptopie, tablecie, telefonie).

ELASTYCZNOŚĆ

Dopasowujemy się do twoich indywidualnych potrzeb

SZYBKOŚĆ

Na zaprojektowanie twojej strony www czekasz tylko 2 dni robocze.

POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Pomagamy skutecznie wypromować twoją ofertę.

 

 

Przedsiębiorco! Naszą misją jest pomóc Ci zaistnieć!

Tworzymy strony www

Dobrze wiemy, że strona świadczy o klasie firmy i przeważnie decyduje o pierwszej, najważniejszej opinii potencjalnych Klientów oraz kontrahentów. Z kolei to przekłada się na sukces. Dlatego kluczową kwestią jest wybór najlepszego wykonawcy strony www. Z nami Państwa strona będzie idealnie spełniała swoje zadania, zarówno od strony wizualno-reprezentacyjnej jak i funkcjonalnej. Decydując się na nasze usługi zyskują Państwo też pewność, że charakter strony zostanie idealnie dopasowany do profilu i zakresu prowadzonej działalności. Bez względu czy zamierzają być Państwo rozpoznawalni lokalnie, czy też planują Państwo rozszerzyć zakres terytorialny swojej działalności.

Profesjonalny sklep internetowy

Tworzymy sklepy zarówno dla przedsiębiorstw posiadających olbrzymi asortyment jak i dla małych, lokalnych firm z nieco mniejszych miast takich jak Bełchatów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że sprzedaż online można prowadzić praktycznie z każdego miejsca na Ziemi. Z przyjemnością zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa intuicyjny, spersonalizowany sklep internetowy. Oczywiście wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, tak by przyszła, samodzielna obsługa nie sprawiała problemów. Na Państwa życzenie zintegrujemy go też z Allegro, Ceneo, czy innymi portalami sprzedażowymi. Z naszym projektem otrzymają Państwo sklep o wyróżniającej się szacie graficznej, opartej na najnowszych trendach i szeroko zakrojonej optymalizacji oraz dokładnie przeanalizowanej strukturze zakupowej.

Zapewniamy hosting

Jako profesjonaliści wyspecjalizowani w tworzeniu wizerunku i skutecznej reklamy w sieci proponujemy też hosting, który zapewni bezpieczną przestrzeń dyskową, poprawne funkcjonowanie strony i bezawaryjny transfer danych. W przypadku niewielkich firm działających lokalnie na obszarze Bełchatowa i okolic możemy zaproponować nieco tańszy hosting współdzielony. Głównie z uwagi na fakt, iż lokalna działalność nie generuje bardzo dużego ruchu na stronach, zatem nie jest wymagany serwer o dużych parametrach. Inaczej klaruje się sytuacja w przypadku internetowych sklepów z siedzibą w Bełchatowie. W tym przypadku z uwagi na dużo większy ruch, znacznie większą ilość zdjęć i materiałów graficznych lepiej sprawdzi się nieco droższy serwer dedykowany.
Bełchatowski przedsiębiorco współpracując z nami otrzymasz hosting ”szyty na miarę”. Idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości prowadzonej firmy.

Reklama dźwignią handlu i rozwoju

Jeżeli prowadzisz własną działalność na terenie Bełchatowa, doskonale powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że reklama jest najważniejszym aspektem marketingu w Internecie. To właśnie o nią, prowadząc własną firmę powinieneś zadbać w pierwszej kolejności. Jest to ważne zwłaszcza na początku kariery, kiedy o przebicie na rynku jest tak trudno. Jeżeli nie zainwestujesz w skuteczną reklamę, twoja działalność stanie się niewidoczna dla odbiorców. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w branży marketingu, doskonale wiemy, jak go poprowadzić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo reklamę na najpopularniejszych portalach społecznościowych, na który zdecydowana większość z nas uczęszcza nawet codziennie. Nie bagatelizujemy również reklam na platformie Google, która stanowi również potężne narzędzie, zapewniające setki, jak nie tysiące nowych klientów. Poprowadzimy marketing Twojej firmy i przebrniemy przez początkowy okres, kiedy jest najtrudniej zdobyć Noego, potencjalnego klienta. Przedsiębiorco z Bełchatowa, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Reklama Facebook

Z pomocą Facebooka mogą też Państwo popularyzować firmowego fanpage’a, czyli osobistą lub firmową stronę na Facebooku. Lansować się wyświetlając króciutkie filmiki, czy pozyskiwać kontakty poprzez subskrybcję. Wszystko zależy od opracowanej strategii reklamowej i celu marketingowego, jaki ma zostać osiągnięty. Podejmując współpracę z nami otrzymają Państwo pomoc zarówno przy opracowaniu strategii jak i przy wprowadzeniu jej w życie. Z naszą pomocą przekonają się Państwo, ilu potencjalnych Klientów jest na terenie Bełchatowa i okolic.

Reklama Google Ads

Reklama będzie funkcjonować pod postacią linków sponsorowanych. Będzie też widoczna na Youtube- portalu znanym i odwiedzanym bez wyjątku przez każdego internautę. Jest to zatem machina, z pomocą której, w krótkim czasie można dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy docelowej odbiorców. Koszty tej reklamy uzależnione są w głównej mierze od samego reklamodawcy. To Państwo ustalają kwotę jaką mogą i chcą przeznaczyć na kampanię. Wszystko zależy od celu jaki ma zostać osiągnięty. Należy jednak pamiętać, że skuteczność tej reklamy jest niesamowicie duża. Przede wszystkim dlatego, że jest ona zsynchronizowana z drugim największym portalem- Youtube- koncentrującym miliony odbiorców. W związku z tym zwiększającym w olbrzymim stopniu zarówno oglądalność jak i szansę na powiększenie rzeszy subskrynentów, którzy z kolei mogą pozostać potencjalnymi Klientami. Bełchatowski przedsiębiorco pamiętaj, że z naszą pomocą przy tworzeniu kampanii Google Ads:

  • zwiększysz sprzedaż online, ilość rezerwacji i liczbę subskrynentów.
  • Uzyskasz większą ilość połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów.
  • Zwiększysz ilość wizyt na stronie lub w sklepie online. 

Dlaczego my – podsumowanie

Tworzymy stronę dla Ciebie. Nie proponujemy Ci szablonowych rozwiązań. Tworzymy od podstaw unikalny projekt dopasowany do Twoich wymagań. Zajmiemy się stworzeniem, zaprojektowaniem oraz wdrożeniem Twojej witryny internetowej.
Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a my poprowadzimy Cię wprost do sukcesu.

  • Stworzymy idealną stronę lub sklep, dostępny również na urządzeniach mobilnych.
  • Zadbamy o ochronę treści i bezpieczeństwo danych. 
  • Udostępnimy hosting na własnych, bezpiecznych serwerach.
  • Dopasujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. 
  • Skutecznie wypromujemy firmę.
  • Zapewnimy pomoc techniczną przez 7 dni w tygodniu. 

Z nami po prostu osiągniesz zamierzone cele. 


 

Bełchatowski przedsiębiorco!
Zostaw swoje dane poniżej a my skontaktujemy się z Tobą