Oferta dla przedsiębiorców z Piotrkowa Trybunalskiego

Oferta dla przedsiębiorców z Piotrkowa Trybunalskiego

W dzisiejszych czasach, wręcz wymuszana jest na nas potrzeba działania wirtualnie – “nie ma Cię w internecie, nie istniejesz”. Jest to konieczność zarówno dla dużych firm jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw działających w mniejszych miastach takich jak Piotrków Trybunalski. Widoczność firmy w sieci czy mediach społecznościowych to współczesny wyznacznik obecności na rynku. Głównie ze względu na fakt, że to właśnie internet stanowi dzisiaj potężne medium oraz główne i łatwo dostępne źródło informacji. Zatem, aby zaistnieć na rynku i zapaść w pamięci potencjalnym Klientom, należy być widocznym w wirtualnym świecie. Internet działa praktycznie wszędzie, a i Klient jest wygodniejszy. W związku z tym, z reguły nawet niewielki zakład fryzjerski, kominiarz czy hydraulik są najpierw poszukiwani w internecie. Posiadanie strony z pewnością wpłynie na większą rozpoznawalność Państwa firmy.

Kilka słów o nas

Od lat zajmujemy się wizerunkiem i rozpowszechnianiem firm w internecie. Stanowimy zgrany zespół. Nasze wieloletnie doświadczenie, ogromny zakres wiedzy i kompetencji w połączeniu z zawodową pasją owocuje realizacją nawet najbardziej wymagających projektów i pełnym sukcesem. Programista i przedsiębiorca Adrian, webmaster Rafał, grafik Agnieszka i projektantka stron www Ela – oto nasz zgrany zespół realizujący Państwa zamówienia. Połączyliśmy doświadczenie i młodość, dzięki czemu działamy skutecznie i według aktualnie obowiązujących trendów. Dość z przestarzałą stroną czy nudnymi grafikami. Dość z opóźnieniami. Pracując nad każdym zamówieniami dbamy o najwyższą jakość usług i nienaganną relację z klientem w trakcie całej współpracy.

Co wyróżnia nas od konkurencji znajdującej się w Piotrkowie Trybunalskim?

Widoczność firmy w sieci czy mediach społecznościowych to współczesny wyznacznik obecności na rynku. Tworząc wizerunek firm w Internecie, zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta i sprawnej realizacji założonych celów. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala realizować najbardziej wymagające projekty, a wysoka skuteczność i pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów, są dla nas wyznacznikiem dalszego rozwoju i oferowania jeszcze lepszych usług. Piotrkowski przedsiębiorco, sprawdź czym się wyróżniamy.

FACHOWOŚĆ

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, nabyte podczas pracy w dużych firmach i korporacjach, projektując oraz tworząc strony internetowe.

KORZYSTNA CENA

Jedna z najniższych cen na rynku za indywidualny projekt graficzny!

POMOC

Zapewniona pełna pomoc techniczną 7 dni w tygodniu.

WYGODA

Intuicyjny w obsłudze panel do administracji stroną www

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona treści – tworząc stronę, dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych – kopie zapasowe

STABILNY HOSTING WWW

Mamy własne, bezpieczne serwery.

MOBILNOŚĆ

Dostępność strony www na wszystkich urządzeniach (na komputerze, laptopie, tablecie, telefonie).

ELASTYCZNOŚĆ

Dopasowujemy się do twoich indywidualnych potrzeb

SZYBKOŚĆ

Na zaprojektowanie twojej strony www czekasz tylko 2 dni robocze.

POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Pomagamy skutecznie wypromować twoją ofertę.

 

 

Przedsiębiorco! Naszą misją jest pomóc Ci zaistnieć!

Tworzymy strony www

W obecnym świecie strona Internetowa to obowiązek każdej firmy. Musi być ona przyjazna dla czytelnika, o nowoczesnym wyglądzie, zadbana i spełniająca aktualne trendy – jak choćby dostępność na urządzenia mobilne. Przedstawcie nam Państwo swój pomysł, wizję i oczekiwania, a my przeobrazimy je w postać cyfrową i przeniesiemy w wirtualny świat. Zaprojektujemy i założymy Państwa stronę od podstaw, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Znając aktualne wymagania rynku, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości usługę stworzenia strony internetowej.

Profesjonalny sklep internetowy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że sprzedaż online można prowadzić praktycznie z każdego miejsca na Ziemi. Z przyjemnością zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa intuicyjny, spersonalizowany sklep internetowy. Sklep będzie wyposażony we wszystkie niezbędne elementy i maksymalnie zautomatyzowany, by korzystanie nie sprawiało problemów, a całość obsługi była intuicyjna. W ofercie posiadamy integracje z Allegro, Ceneo czy innymi popularnymi stronami. Tworzymy sklepy zarówno dla przedsiębiorstw posiadających olbrzymi asortyment jak i dla małych, lokalnych firm z nieco mniejszych miast takich jak Piotrków Trybunalski.

Zapewniamy hosting

Strona internetowa bądź sklep internetowy mogą zostać umieszczone na dedykowanym hostingu, dzięki czemu uzyskają Państwo wysoką wydajność i dostępność do indywidualnego serwera, który sprawdzi się nawet przy bardzo wymagających i obszernych stronach. Zajmiemy się kompleksowym zarządzaniem hostingu, odciążając Państwa od wszelkich technicznych spraw. Zero zmartwień. Zaoszczędzony czas mogą Państwo przeznaczyć na rozwój swojej działalności.
Piotrkowski przedsiębiorco współpracując z nami otrzymasz hosting ”szyty na miarę”. Idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości prowadzonej firmy.

Reklama dźwignią handlu i rozwoju

Bez skutecznej reklamy każde przedsiębiorstwo jest niewidoczne. Dlatego w naszej ofercie proponujemy także reklamę na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych, odwiedzanym codziennie przez miliony ludzi. Oczywiście mamy na myśli reklamę na Facebooku, ale również musimy wziąć pod uwagę reklamę na platformie Google, która również jest potężnym narzędziem, zapewniającym dziesiątki, jak nie setki dodatkowych i zainteresowanych klientów.

Reklama Facebook

Odpowiednia i treściwa reklama na portalu społecznościowym, jakim jest Facebook sprawi, że Państwa firma na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, zacznie być widoczna dla nowych klientów. Firma stanie się rozpoznawalna i dotrze do potencjalnych odbiorców. Dzięki właśnie temu portalowi, możliwe będzie zdobycie wielu (setki, jak nie tysiące!) nowych klientów, gdyż ten portal stanowi potężne narzędzie marketingowe. Musimy zdawać sobie z tego sprawę, również musimy pamiętać, że na Facebook’a zaglądamy praktycznie codziennie. Za jego pomocą, spopularyzujemy również firmowego fanpage’a, czyli firmową stronę, funkcjonującą na Facebooku. Jeżeli podejmiecie Państwo współpracę z naszym zgranym zespołem, zapewnimy wsparcie oraz pomoc przy opracowywaniu strategii. Wprowadzimy również ją w życie i pomożemy przebrnąć przez najtrudniejszy czas, który nastaje tuż po utworzeniu profilu. Z naszą pomocą przekonają się Państwo, ilu potencjalnych Klientów jest na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Reklama Google Ads

Wśród oferowanych przez nas usług, znajduje się również pozycjonowanie Państwa strony czy sklepu internetowego. Wszystko, aby strona w naturalny sposób znalazła się jak najwyżej w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej. Pomagamy w tworzeniu kampanii AdWords, by mądrze wydatkować środki finansowe przy maksymalnej skuteczności. Proponujemy rozwiązania sprawdzone połączone z indywidualnym podejściem. Piotrkowski przedsiębiorco pamiętaj, że z naszą pomocą przy tworzeniu kampanii Google Ads:

  • zwiększysz sprzedaż online, ilość rezerwacji i liczbę subskrybentów.
  • Uzyskasz większą ilość połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów.
  • Zwiększysz ilość wizyt na stronie lub w sklepie online. 

Dlaczego my – podsumowanie

Tworzymy stronę dla Ciebie. Nie proponujemy Ci szablonowych rozwiązań. Tworzymy od podstaw unikalny projekt dopasowany do Twoich wymagań. Zajmiemy się stworzeniem, zaprojektowaniem oraz wdrożeniem Twojej witryny internetowej.
Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a my poprowadzimy Cię wprost do sukcesu.

  • Stworzymy idealną stronę lub sklep, dostępny również na urządzeniach mobilnych.
  • Zadbamy o ochronę treści i bezpieczeństwo danych. 
  • Udostępnimy hosting na własnych, bezpiecznych serwerach.
  • Dopasujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. 
  • Skutecznie wypromujemy firmę.
  • Zapewnimy pomoc techniczną przez 7 dni w tygodniu. 

Z nami po prostu osiągniesz zamierzone cele. 


 

Piotrkowski przedsiębiorco!
Zostaw swoje dane poniżej a my skontaktujemy się z Tobą