Oferta dla klientów z Tomaszowa Mazowieckiego – kopia

Wirtualny świat w działalności gospodarczej.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale wiedzą, ile prawdy jest w stwierdzeniu mówiącym, że “nie ma Cię w internecie, nie istniejesz”. W dzisiejszej dobie praktycznie każdy przedsiębiorca powinien posiadać własną stronę. Głównie ze względu na fakt, że to właśnie internet stanowi dzisiaj potężne medium oraz główne i łatwo dostępne źródło informacji. Zatem, aby zaistnieć na rynku i zapaść w pamięci potencjalnym Klientom, należy być widocznym w wirtualnym świecie. Jest to niezbędne nawet w przypadku lokalnych, niewielkich firm. Przeważająca ilość potencjalnych Klientów, poszukujących danej usługi lub towaru, nie chce tracić czasu na realne poszukiwania. Dzisiejszy Klient z reguły najpierw usiłuje “wygooglować” w internecie pożądane informacje. 

Przedsiębiorco prowadzenie działalności w dzisiejszych czasach, wręcz wymusza na nas potrzebę działania również wirtualnie. Jest to konieczność zarówno dla dużych firm jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw działających w mniejszych miastach takich jak Tomaszów Mazowiecki. Internet działa praktycznie wszędzie, a i Klient jest wygodniejszy. W związku z tym, z reguły nawet niewielki zakład fryzjerski, kominiarz czy hydraulik są najpierw poszukiwani w internecie. Posiadanie strony z pewnością wpłynie na większą rozpoznawalność Państwa firmy.

O nas słów kilka.

Od lat zajmujemy się wizerunkiem i rozpowszechnianiem firm w internecie. Stanowimy zgrany zespół. Nasze wieloletnie doświadczenie, ogromny zakres wiedzy i kompetencji w połączeniu z zawodową pasją owocuje realizacją nawet najbardziej wymagających projektów i pełnym sukcesem. Pracując nad każdym zamówieniem zawsze pamiętamy o zachowaniu najwyższej jakości usług. Nie zapominamy też o sympatycznej, ale rzeczowej relacji z Klientem w całym okresie współpracy. Podziękowania i zadowolenie naszych zleceniodawców stanowią dla nas motor napędowy do dalszego rozwoju i ciągłego udoskonalania naszych usług. Naszym jedynym celem i priorytetem jest skazanie każdego współpracującego z nami przedsiębiorcy na sukces. Zwłaszcza firm z mniejszych miejscowości i miast, gdzie rynek jest specyficzny i panują na nim dosyć trudne warunki do przebicia się i głębokiego zaistnienia w świadomości potencjalnych Klientów. Dlatego nasze usługi i pomocną dłoń kierujemy przede wszystkim do wszystkich przedsiębiorców z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic.

Przedsiębiorco pomożemy Ci zaistnieć – nasze propozycje. 

Tworzymy strony www.

Tworzenie strony internetowej będącej wizerunkiem przedsiębiorstwa to cały proces mający swój początek jako pomysł w głowie. Przedstawcie nam Państwo swój pomysł, wizję i oczekiwania, a my przeobrazimy je w postać cyfrową i przeniesiemy w wirtualny świat. Zaprojektujemy i założymy Państwa stronę od podstaw, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Nasza pomysłowość przekłada się na zawodową kreatywność co owocuje tworzeniem stron spełniających nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. 

Nowoczesna, nawet lokalna firma powinna odpowiednio się prezentować pomysłową i bezbłędnie wykonaną stroną, umożliwiającą wizualną identyfikację. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję, że wykreujemy Państwa firmę w sposób zwracający uwagę internautów i zapadający w pamięci, przykładając szczególną wagę do najwyższej jakości technicznej tworzonych stron www.

Dobrze wiemy, że strona świadczy o klasie firmy i przeważnie decyduje o pierwszej, najważniejszej opinii potencjalnych Klientów oraz kontrahentów. Z kolei to przekłada się na sukces. Dlatego kluczową kwestią jest wybór najlepszego wykonawcy strony www.

Z nami Państwa strona będzie idealnie spełniała swoje zadania, zarówno od strony wizualno-reprezentacyjnej jak i funkcjonalnej. Decydując się na nasze usługi zyskują Państwo też pewność, że charakter strony zostanie idealnie dopasowany do profilu i zakresu prowadzonej działalności. Bez względu czy zamierzają być Państwo rozpoznawalni lokalnie, czy też planują Państwo rozszerzyć zakres terytorialny swojej działalności. 

Kompleksowy sklep internetowy- tylko z nami. 

Strona internetowa jest podstawą do osiągnięcia rozpoznawalności i zaufania przyszłych Klientów. Jednakże, jeżeli Państwa biznes opiera się na sprzedaży niezbędny jest profesjonalny sklep internetowy. 

Aby Państwa biznes mógł się otworzyć na wirtualny świat proponujemy naszą pomoc w stworzeniu kompleksowego sklepu internetowego, umożliwiającego późniejszą, nieskomplikowaną i samodzielną obsługę. 

Tworzymy sklepy zarówno dla przedsiębiorstw posiadających olbrzymi asortyment jak i dla małych, lokalnych firm z nieco mniejszych miast takich jak Tomaszów Mazowiecki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że sprzedaż online można prowadzić praktycznie z każdego miejsca na Ziemi.

Z przyjemnością zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa intuicyjny, spersonalizowany sklep internetowy. Oczywiście wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, tak by przyszła, samodzielna obsługa nie sprawiała problemów. Na Państwa życzenie zintegrujemy go też z Allegro, Ceneo, czy innymi portalami sprzedażowymi. 

Z naszym projektem otrzymają Państwo sklep o wyróżniającej się szacie graficznej, opartej na najnowszych trendach i szeroko zakrojonej optymalizacji oraz dokładnie przeanalizowanej strukturze zakupowej. 

Dobrze wiemy, że potencjalny Klient kupuje oczami, dlatego nasze projekty tworzymy w sposób przyciągający wzrok i umożliwiający jednocześnie wizualną identyfikację firmy. Dodatkowo, dzięki doskonałej znajomości ciągle zmieniających się wymagań rynku, jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości usługę zbudowania strony internetowej. Wszystkie wykreowane przez nas strony są czytelne, nowoczesne i wyglądem nawiązujące do branży, w której prowadzona jest działalność. 

Zapewniamy hosting. 

Zaprojektowanie i założenie strony jest dopiero początkiem drogi do zaistnienia w wirtualnym świecie. Ogromne znaczenie ma “miejsce zamieszkania” Państwa strony, czyli dobry hosting. 

Jako profesjonaliści wyspecjalizowani w tworzeniu wizerunku i skutecznej reklamy w sieci proponujemy też hosting, który zapewni bezpieczną przestrzeń dyskową, poprawne funkcjonowanie strony i bezawaryjny transfer danych.

W przypadku niewielkich firm działających lokalnie na obszarze Tomaszowa Mazowieckiego i okolic możemy zaproponować nieco tańszy hosting współdzielony. Głównie z uwagi na fakt, iż lokalna działalność nie generuje bardzo dużego ruchu na stronach, zatem nie jest wymagany serwer o dużych parametrach. Inaczej klaruje się sytuacja w przypadku internetowych sklepów z siedzibą w Tomaszowie. W tym przypadku z uwagi na dużo większy ruch, znacznie większą ilość zdjęć i materiałów graficznych lepiej sprawdzi się nieco droższy serwer dedykowany. 

Reasumując bez względu na fakt, czy Państwa firma jest duża, czy niewielka dobry hosting zapewni prawidłowe działanie i widoczność Państwa strony i jej funkcji, a także bezpieczeństwo. 

Tomaszowski przedsiębiorco współpracując z nami otrzymasz hosting”szyty na miarę”. Idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości prowadzonej firmy. 

Reklama dźwignią handlu i rozwoju. 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale sobie zdają sprawę, ile prawdy jest zawarte w tym powiedzeniu. Zwłaszcza na początku, gdy firma dopiero walczy o przebicie się i zaistnienie w dżungli jaką jest dzisiejszy rynek. Bez skutecznej reklamy każde przedsiębiorstwo jest niewidoczne. Dlatego w naszej ofercie proponujemy także reklamę na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych, odwiedzanym codziennie przez miliony ludzi. Oczywiście mamy na myśli reklamę na Facebooku. 

Reklama na Facebook.

Odpowiednia reklama na tym portalu spowoduje, że Państwa firma zaistnieje i będzie rozpoznawalna. Dzięki niej dotrą Państwo do szerokiego grona odbiorców, podtrzymają Państwo ich zainteresowanie marką i pozyskają nowe kontakty. Ustalając zasięg reklamy dotrą Państwo do wybranej grupy docelowej. Z pomocą Facebooka mogą też Państwo popularyzować firmowego fanpage’a, czyli osobistą lub firmową stronę na Facebooku. Lansować się wyświetlając króciutkie filmiki, czy pozyskiwać kontakty poprzez subskrybcję. Wszystko zależy od opracowanej strategii reklamowej i celu marketingowego, jaki ma zostać osiągnięty.

Podejmując współpracę z nami otrzymają Państwo pomoc zarówno przy opracowaniu strategii jak i przy wprowadzeniu jej w życie. Z naszą pomocą przekonają się Państwo, ilu potencjalnych Klientów jest na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. 

Reklama Google Ads. 

Google Ads jest systemem, który umożliwia promowanie Państwa strony w sieci. Dzięki niemu mogą Państwo opracować zarówno reklamę tekstową jak i graficzną, w tym również na urządzenia mobilne.

Reklama będzie funkcjonować pod postacią linków sponsorowanych. Będzie też widoczna na Youtube- portalu znanym i odwiedzanym bez wyjątku przez każdego internautę. Jest to zatem machina, z pomocą której, w krótkim czasie można dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy docelowej odbiorców. Koszty tej reklamy uzależnione są w głównej mierze od samego reklamodawcy. To Państwo ustalają kwotę jaką mogą i chcą przeznaczyć na kampanię. Wszystko zależy od celu jaki ma zostać osiągnięty. Należy jednak pamiętać, że skuteczność tej reklamy jest niesamowicie duża. Przede wszystkim dlatego, że jest ona zsynchronizowana z drugim największym portalem- Youtube- koncentrującym miliony odbiorców. W związku z tym zwiększającym w olbrzymim stopniu zarówno oglądalność jak i szansę na powiększenie rzeszy subskrynentów, którzy z kolei mogą pozostać potencjalnymi Klientami.  

Tomaszowski przedsiębiorco pamiętaj, że z naszą pomocą przy tworzeniu kampanii Google Ads

  • zwiększysz sprzedaż online, ilość rezerwacji i liczbę subskrynentów.
  • Uzyskasz większą ilość połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów.
  • Zwiększysz ilość wizyt na stronie lub w sklepie online. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług-krótkie podsumowanie. 

Wszystkim przedsiębiorcom, a przede wszystkim tym z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic oferujemy kompleksową pomoc w zaistnieniu na rynku. Pomagamy w zwiększeniu sprzedaży bądź liczby Klientów poprzez wykorzystanie wirtualnego świata do pozyskania rzeszy nowych konsumentów i nabywców usług.

Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a my poprowadzimy Cię wprost do sukcesu. 

  • Stworzymy idealną stronę lub sklep, dostępny również na urządzeniach mobilnych.
  • Zadbamy o ochronę treści i bezpieczeństwo danych. 
  • Udostępnimy hosting na własnych, bezpiecznych serwerach.
  • Dopasujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. 
  • Skutecznie wypromujemy firmę.
  • Zapewnimy pomoc techniczną przez 7 dni w tygodniu. 

Z nami po prostu osiągniesz zamierzone cele. 


Zostaw swoje dane poniżej a my skontaktujemy się z Tobą