Oferta dla klientów z Tomaszowa Mazowieckiego

Oferta dla klientów z Tomaszowa Mazowieckiego

Osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale wiedzą, ile prawdy jest w stwierdzeniu mówiącym, że “nie ma Cię w internecie, nie istniejesz”. W dzisiejszej dobie praktycznie każdy przedsiębiorca powinien posiadać własną stronę. Głównie ze względu na fakt, że to właśnie internet stanowi dzisiaj potężne medium oraz główne i łatwo dostępne źródło informacji. Zatem, aby zaistnieć na rynku i zapaść w pamięci potencjalnym Klientom, należy być widocznym w wirtualnym świecie. Przedsiębiorco! Prowadzenie działalności w dzisiejszych czasach, wręcz wymusza na nas potrzebę działania również wirtualnie. Jest to konieczność zarówno dla dużych firm jak i małych, lokalnych przedsiębiorstw działających w mniejszych miastach takich jak Tomaszów Mazowiecki. Internet działa praktycznie wszędzie, a i Klient jest wygodniejszy. W związku z tym, z reguły nawet niewielki zakład fryzjerski, kominiarz czy hydraulik są najpierw poszukiwani w internecie. Posiadanie strony z pewnością wpłynie na większą rozpoznawalność Państwa firmy.

O nas słów kilka

Od lat zajmujemy się wizerunkiem i rozpowszechnianiem firm w internecie. Stanowimy zgrany zespół. Nasze wieloletnie doświadczenie, ogromny zakres wiedzy i kompetencji w połączeniu z zawodową pasją owocuje realizacją nawet najbardziej wymagających projektów i pełnym sukcesem. Pracując nad każdym zamówieniem zawsze pamiętamy o zachowaniu najwyższej jakości usług. Nie zapominamy też o sympatycznej, ale rzeczowej relacji z Klientem w całym okresie współpracy. Podziękowania i zadowolenie naszych zleceniodawców stanowią dla nas motor napędowy do dalszego rozwoju i ciągłego udoskonalania naszych usług. Naszym jedynym celem i priorytetem jest skazanie każdego współpracującego z nami przedsiębiorcy na sukces. Zwłaszcza firm z mniejszych miejscowości i miast, gdzie rynek jest specyficzny i panują na nim dosyć trudne warunki do przebicia się i głębokiego zaistnienia w świadomości potencjalnych Klientów. Dlatego nasze usługi i pomocną dłoń kierujemy przede wszystkim do wszystkich przedsiębiorców z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic.

Co wyróżnia nas od konkurencji w Tomaszowie Mazowieckim?

Widoczność firmy w sieci czy mediach społecznościowych to współczesny wyznacznik obecności na rynku. Tworząc wizerunek firm w Internecie, zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta i sprawnej realizacji założonych celów. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala realizować najbardziej wymagające projekty, a wysoka skuteczność i pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów, są dla nas wyznacznikiem dalszego rozwoju i oferowania jeszcze lepszych usług. Przedsiębiorco z Tomaszowa, sprawdź czym się wyróżniamy.


FACHOWOŚĆ

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, nabyte podczas pracy w dużych firmach i korporacjach, projektując oraz tworząc strony internetowe.

KORZYSTNA CENA

Jedna z najniższych cen na rynku za indywidualny projekt graficzny!

POMOC

Zapewniona pełna pomoc techniczną 7 dni w tygodniu.

WYGODA

Intuicyjny w obsłudze panel do administracji stroną www

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona treści – tworząc stronę, dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych – kopie zapasowe

STABILNY HOSTING WWW

Mamy własne, bezpieczne serwery.

MOBILNOŚĆ

Dostępność strony www na wszystkich urządzeniach (na komputerze, laptopie, tablecie, telefonie).

ELASTYCZNOŚĆ

Dopasowujemy się do twoich indywidualnych potrzeb

SZYBKOŚĆ

Na zaprojektowanie twojej strony www czekasz tylko 2 dni robocze.

POZYCJONOWANIE W GOOGLE

Pomagamy skutecznie wypromować twoją ofertę.

Przedsiębiorco! Pomożemy Ci zaistnieć!

Tworzymy strony www

Tworzenie strony internetowej będącej wizerunkiem przedsiębiorstwa to cały proces mający swój początek jako pomysł w głowie. Przedstawcie nam Państwo swój pomysł, wizję i oczekiwania, a my przeobrazimy je w postać cyfrową i przeniesiemy w wirtualny świat. Zaprojektujemy i założymy Państwa stronę od podstaw, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Nasza pomysłowość przekłada się na zawodową kreatywność co owocuje tworzeniem stron spełniających nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Nowoczesna, nawet lokalna firma powinna odpowiednio się prezentować pomysłową i bezbłędnie wykonaną stroną, umożliwiającą wizualną identyfikację. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję, że wykreujemy Państwa firmę w sposób zwracający uwagę internautów i zapadający w pamięci, przykładając szczególną wagę do najwyższej jakości technicznej tworzonych stron www.

Kompleksowy sklep internetowy

Strona internetowa jest podstawą do osiągnięcia rozpoznawalności i zaufania przyszłych Klientów. Jednakże, jeżeli Państwa biznes opiera się na sprzedaży niezbędny jest profesjonalny sklep internetowy. Aby Państwa biznes mógł się otworzyć na wirtualny świat proponujemy naszą pomoc w stworzeniu kompleksowego sklepu internetowego, umożliwiającego późniejszą, nieskomplikowaną i samodzielną obsługę. Tworzymy sklepy zarówno dla przedsiębiorstw posiadających olbrzymi asortyment jak i dla małych, lokalnych firm z nieco mniejszych miast takich jak Tomaszów Mazowiecki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że sprzedaż online można prowadzić praktycznie z każdego miejsca na Ziemi. Z przyjemnością zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa intuicyjny, spersonalizowany sklep internetowy.

Zapewniamy hosting

Zaprojektowanie i założenie strony jest dopiero początkiem drogi do zaistnienia w wirtualnym świecie. Ogromne znaczenie ma “miejsce zamieszkania” Państwa strony, czyli dobry hosting. Jako profesjonaliści wyspecjalizowani w tworzeniu wizerunku i skutecznej reklamy w sieci proponujemy też hosting, który zapewni bezpieczną przestrzeń dyskową, poprawne funkcjonowanie strony i bezawaryjny transfer danych. Tomaszowski przedsiębiorco współpracując z nami otrzymasz hosting ”szyty na miarę”. Idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości prowadzonej firmy.

Reklama dźwignią handlu i rozwoju

Osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale sobie zdają sprawę, ile prawdy jest zawarte w tym powiedzeniu. Zwłaszcza na początku, gdy firma dopiero walczy o przebicie się i zaistnienie w dżungli jaką jest dzisiejszy rynek. Bez skutecznej reklamy każde przedsiębiorstwo jest niewidoczne. Dlatego w naszej ofercie proponujemy także reklamę na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych, odwiedzanym codziennie przez miliony ludzi. Oczywiście mamy na myśli reklamę na Facebooku.

Reklama Facebook

Odpowiednia reklama na tym portalu spowoduje, że Państwa firma zaistnieje i będzie rozpoznawalna. Dzięki niej dotrą Państwo do szerokiego grona odbiorców, podtrzymają Państwo ich zainteresowanie marką i pozyskają nowe kontakty. Ustalając zasięg reklamy dotrą Państwo do wybranej grupy docelowej. Z pomocą Facebooka mogą też Państwo popularyzować firmowego fanpage’a, czyli osobistą lub firmową stronę na Facebooku. Lansować się wyświetlając króciutkie filmiki, czy pozyskiwać kontakty poprzez subskrybcję. Wszystko zależy od opracowanej strategii reklamowej i celu marketingowego, jaki ma zostać osiągnięty. Podejmując współpracę z nami otrzymają Państwo pomoc zarówno przy opracowaniu strategii jak i przy wprowadzeniu jej w życie. Z naszą pomocą przekonają się Państwo, ilu potencjalnych Klientów jest na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i okolic.

Reklama Google Ads

Google Ads jest systemem, który umożliwia promowanie Państwa strony w sieci. Dzięki niemu mogą Państwo opracować zarówno reklamę tekstową jak i graficzną, w tym również na urządzenia mobilne. Z przyjemnością zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa intuicyjny, spersonalizowany sklep internetowy. Tomaszowski przedsiębiorco pamiętaj, że z naszą pomocą przy tworzeniu kampanii Google Ads:

  • zwiększysz sprzedaż online, ilość rezerwacji i liczbę subskrynentów.
  • Uzyskasz większą ilość połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów.
  • Zwiększysz ilość wizyt na stronie lub w sklepie online. 

Dlaczego my – podsumowanie

Wszystkim przedsiębiorcom, a przede wszystkim tym z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic oferujemy kompleksową pomoc w zaistnieniu na rynku. Pomagamy w zwiększeniu sprzedaży bądź liczby Klientów poprzez wykorzystanie wirtualnego świata do pozyskania rzeszy nowych konsumentów i nabywców usług. Skontaktuj się z nami i podejmij współpracę, a my poprowadzimy Cię wprost do sukcesu.

Z nami po prostu osiągniesz zamierzone cele. 


Zostaw swoje dane poniżej a my skontaktujemy się z Tobą