Największy błąd przy projektowaniu stron www

Największy błąd przy projektowaniu stron www

Czy byłeś kiedyś w sytuacji, że zakupiony produkt nie spełniał Twoich oczekiwań? A może osoba wykonująca usługę zawaliła sprawę? Musisz działać szybko, podjąć pilną decyzję. Szukasz kogoś, kto naprawi lub wymieni zepsute urządzenie? Wszedłeś na stronę internetową i… nie znalazłeś opcji kontaktu telefonicznego. Nie znalazłeś też tej informacji w wynikach wyszukiwania w Google, w Panoramie Firm, czy na innych serwisach z usługodawcami.
Za to… w zakładce Kontakt znajdował się anonimowy formularz kontaktowy.
Lub zwykły mail z prefixem sekretariat@.

Czułeś się sfrustrowany? Potraktowany niepoważnie? Odpowiedź przyjdzie za kilka dni(o ile w ogóle), a ty musisz dostać ją teraz.
Jeden z największych błędów niedoświadczonych projektantów stron www, to zapomnienie o wygodnym i łatwo dostępnym kontakcie telefonicznym do firmy. Umieszczony w widocznym miejscu, łatwy do skopiowania nawet na urządzeniach mobilnych.
Jak często wycofałeś/łaś się, widząc takie utrudnienie, a anonimowy adres mailowy nie dawał ci poczucia, że odpowiedź szybko do ciebie dotrze?
Ten problem nie tylko Ciebie dotyczy, każdy z nas trafiał na strony internetowe od których zwyczajnie się odbijał. Zadbaj, by na Twojej stronie zawsze znajdował się dostępny numer telefoniczny, kontakt przez messenger, by opcja była dobrze wyeksponowana i łatwa do skopiowania. To dobra praktyka biznesowa i rozwiązanie, poprzez które okazujesz szacunek Twoim klientom.

Jeżeli chcesz uniknąć błędów przy projektowaniu strony WWW, skontaktuj się z nami. Sprawdź także naszą szeroką ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy: https://adriangrzybek.pl/uslugi-tworzenie-stron-internetowych/