Jakie są najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu własnej strony WWW?

Jakie są najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu własnej strony WWW?

Projektowanie własnej strony WWW jest wbrew pozorom dosyć trudnym procesem. Bardzo często lepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego profesjonalnej firmie, która wie jak odpowiednio podejść do tego tematu. Jeżeli jednak decydujemy się na samodzielne stworzenie witryny, musimy koniecznie uniknąć błędów, o których wspomnimy w dzisiejszym wpisie.

Najczęstszym błędem jest brak responsywności. Projekt strony powinien być dostosowany pod rozmaite urządzenia – powinien prawidłowo wyświetlać się zarówno na komputerze, tablecie oraz telefonie. Trzeba także pamiętać, iż Google zwraca bardzo dużą uwagę na strony mobilne, a co za tym idzie – strona responsywna będzie wyżej w wynikach wyszukiwania, niż strona statyczna.

Kolejnym, dużym błędem będzie brak unikalnych treści – nie możemy kopiować treści z innych stron. Błędem będzie również umieszczanie tej samej treści na wielu podstronach. Nie należy także umieszczać zbyt dużej ilości treści, nawet unikalnej, gdyż użytkownik po pewnym czasie zmęczy się i opuści witrynę.

Jeżeli marzysz o profesjonalnej stronie internetowej, przemyśl kwestię zlecenia tego profesjonalistom. Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron oraz sklepów internetowych. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą: https://adriangrzybek.pl/uslugi-tworzenie-stron-internetowych/