Jakich błędów unikać przy projektowaniu własnej witryny internetowej?

Jakich błędów unikać przy projektowaniu własnej witryny internetowej?

Zakładając własny biznes, jedną z pierwszych czynności będzie stworzenie strony WWW. W dzisiejszych czasach wszystkie firmy odnajdziemy w Internecie. Jeżeli chcemy przyciągnąć do siebie klientów, musimy poświęcić czas i pieniądze na stworzenie dobrze wyglądającej witryny. Niektórzy decydują się na samodzielne stworzenie projektu, a następnie jego wdrożenie zlecają webmasterom. Jak jednak prawidłowo zaplanować swój projekt i czego koniecznie musimy unikać?

Najważniejszy będzie układ strony – musi cechować się przejrzystością, a schemat każdej z podstron musi być podobny. Strona musi być minimalistyczna i koniecznie musimy zadbać o odpowiednią i dopasowaną kolorystykę. Odbiorca, po wejściu na stronę, zwraca od razu uwagę na barwy witryny. Strona nie może być zbyt jasna oraz zbyt ciemna, warto również ograniczyć ilość kolorów (na przykład do trzech). Częstym błędem jest także tworzenie nieintuicyjnego menu – nawigacja musi być prosta, gdyż użytkownik nie ma czasu na przeszukiwanie całej witryny.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z Piotrkowa Trybunalskiego lub okolic i poszukujesz firmy, która stworzy dla Ciebie sklep, bądź stronę internetową, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Już od kilkunastu lat zajmujemy się tworzeniem witryn WWW, a wśród naszych klientów znajdziemy wiele zaufanych firm. Zapoznaj się z ofertą już teraz! https://adriangrzybek.pl/uslugi-tworzenie-stron-internetowych/