Dlaczego warto zainteresować się tematem „thank you page”?

Dlaczego warto zainteresować się tematem „thank you page”?

Strona z podziękowaniami może być ciekawym sposobem na budowę długotrwałych i pozytywnych relacji ze swoimi klientami. Takie podziękowania mogą zostać wyświetlone po wykonaniu określonej czynności, na przykład po zapisaniu się do newslettera lub po złożeniu zamówienia. Jest to jednocześnie świetna okazja do zachęcenia klienta, aby ten podjął jeszcze jakieś dodatkowe działania. Jak dokładnie można wykorzystać „thank you page”?

Potencjał takiej podstrony jest ogromny i nie warto pozostawiać użytkownika jedynie z krótkim komunikatem. Ciekawym pomysłem będzie zaoferowanie mu dodatkowych zniżek lub innych ciekawych informacji dotyczących produktu, który przed momentem został zakupiony. Można odbiorcę również zachęcić do wystawienia opinii, a także umieścić formularz do podzielenia się stopniem zadowolenia z transakcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić użytkownika do śledzenia mediów społecznościowych naszego biznesu, które w dzisiejszych czasach są kluczowe w kontekście prowadzenia działalności w Internecie.

Istnieje jeszcze wiele ciekawych zastosowań tego typu podstrony. Dzięki niej jesteśmy w stanie wiele zyskać w oczach klientów. Jeżeli zaś dopiero zaczynasz swoją działalność w Internecie, nie wahaj się dłużej i skontaktuj się z naszą firmą. Z przyjemnością pomożemy Ci zacząć – doradzimy w jaki sposób jest najlepiej to zrobić. Nasze usługi znajdziesz na następującej podstronie: https://adriangrzybek.pl/uslugi-tworzenie-stron-internetowych/