Czym jest remarketing, jak dokładnie działa i jakie są jego zalety?

Czym jest remarketing, jak dokładnie działa i jakie są jego zalety?

Remarketing jest świetnym sposobem na dotarcie do osób, które w jakiś sposób weszły w interakcję z Twoją stronę, na przykład zareagowały na Twoją poprzednią reklamę czy zapoznały się z ofertą dostępną na stronie WWW. Na podstawie tych działań, można klientowi zaoferować, również w formie reklamy, te produkty lub usługi, które wzbudziły jego zainteresowanie.

Taka ponowna możliwość przypomnienia klientom o ofercie może być znakomitym pomysłem na ponowne zainteresowanie go produktem lub usługą. To rozwiązanie jest stosunkowe proste i opiera się na ciasteczkach, które są pewnego rodzaju śladami pozostawionymi przez użytkownika. Pozwalają one uruchomić spersonalizowaną kampanię dostosowaną pod konkretnego odbiorcę.

Reklamy w takiej kampanii mogą wyświetlać się w formie wpisów, zdjęć, video. To rozwiązanie zdecydowanie zwiększa szansę na dokonaniu zakupu na naszej stronie przez klienta. Ponadto, remarketing może także przypomnieć o porzuconym jakiś czas temu koszyku.

To rozwiązanie jest świetnym wsparciem biznesu. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swój biznes lub myślisz o stworzeniu własnej strony WWW – doskonale trafiłeś. Koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą, z niezwykłą chęcią pomożemy Ci odnieść sukces w Internecie.